Kurucunun Mesajı

Dönüşümün Ötesinde

Bugün sektör ve ülke bağımsız tüm iş dünyası gözünü dijital dönüşüme çevirmiş durumda. Aslında birçok kaynakta dijital yıkım (disruption) olarak geçiyor. Ta ki başına gelene kadar, dönüşmesi gerektiğinin farkına varmayan ya da dönüşümü hayata geçiremeyen şirketler için yeni dünyanın vurucu/yıkıcı olması sebebi ile bu terminoloji kullanılıyor.

Çoğu zaman dijital dönüşümü ağırlıklı teknoloji ekseninde algılıyoruz. Oysa şirketimizi, sürdürülebilir rekabet gücü ve kazandıran iş modeline; bütünsel yaklaşmamız ve önceliği niye ve nerelerde dönüşmemiz gerektiğine vermemiz götürecek.

Kazanan şirketler, yeni ekonomi içinde rekabetçi konumlandırdıkları değer teklifini merkeze koyarak, bunun etrafında tüm birimleri, tüm yaptıkları işleri, bu değere hizmet eden, birbirini destekleyen ve ortak hedefler alan bir organizasyona dönüştürerek fark yaratıyorlar.

Dijital dünyada, sadece teknolojisi yeni olanlar değil, stratejisi güçlü olan şirketler kazanacak.

Stravision, yıkıcı iş modelleri ile sürdürülebilir rekabet koşulları değişen yeni ekonomide, kendi dönüşüm sürecini başlatmak isteyen ama nereden başlayacağından ve nasıl hayata geçireceğinden emin olamayan, ya da yola çıkmış ama yol ayrımlarında destek arayan, gündeminde dijital dönüşüm, strateji, inovasyon ve Ar-Ge olan, değer yaratmayı merkeze koyan şirketlerin yol arkadaşı olmayı hedefliyor.

Dr. Verda Emiroğlu
Kurucu

Adres

Maslak Mah. AOS 55. Sk. 42 Maslak Sitesi No:4 Sarıyer / İstanbul

E-mail

Telefon

+(90) 212 999 98 18

Sosyal Ağlar

© 2019 | Bu sitenin tüm hakları saklıdır.