Kurucu Hakkında

Kurucu Hakkında

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü 1994 mezunu olan Dr. Verda Emiroğlu, Yüksek Lisans eğitimini Stratejik Yönetim, Doktora eğitimini ise Teknoloji Yönetimi alanında tamamladı.

Profesyonel iş hayatına 1994 yılında girişimci olarak başlayan Emiroğlu, kariyerinin ilk 12 yılında, Türkiye’de ve yurtdışında, Strateji, İnovasyon ve Teknoloji Yönetimi alanlarında, sırasıyla TÜBİTAK, Sabancı Üniversitesi ve Koç Grubunda, Üst Düzey Yönetici olarak görev aldı. 2000–2001 yılları arasında Dünya Bankası “Bilim Adamı Yetiştirme” bursunu kazanarak ABD’de burs programına katılan Emiroğlu, aynı zamanda Intel Oregon’da çalıştı.

Kariyer yolculuğuna  2006 yılında Turkcell Ailesine katılarak devam eden Emiroğlu, takip eden 10 yıl içerisinde, Turkcell Teknoloji şirketinin kuruluşu, ArGe ve İnovasyon Yönetimi, Uygulamalı Araştırma, Stratejik İşbirlikleri, Ekosistem ve İş Geliştime alanlarında Üst Düzey Yönetici olarak çalıştı. ArGe ve Inovasyona dair birçok ilki hayata geçiren ve lider olmayı başaran Turkcell Teknoloji’nin Yönetim Takımı’nda görev aldı.

2016 yılında, 22 yıla dayanan mesleki bilgi ve tecrübesiyle, Kurumsal hayattan mezun olma kararı alan ve strateji ve teknolojik dönüşüm ile sürdürülebilir rekabet gücü yaratma alanında yerel ve global şirketlere danışmanlık hizmeti vermeye başlayan Dr. Verda Emiroğlu, ‘VE Fark Yarat’ ve ‘Stravision’ın kurucusudur.  Aynı zamanda Melek Yatırımcı olan Emiroğlu, Endeavor yanı sıra TurkishWin, TÜBİSAD, İTÜ Mezunlar Derneği, ve TUSİAD Girişimcilik Çalışma Grubu üyesidir.

Adres

Maslak Mah. AOS 55. Sk. 42 Maslak Sitesi No:4 Sarıyer / İstanbul

E-mail

Telefon

+(90) 212 999 98 18

Sosyal Ağlar

© 2019 | Bu sitenin tüm hakları saklıdır.